Yukarı Çık

ESER KETENCİ

Firma Sahibi , AF-TEK Yapı Denetim

Artık bekleme derdimiz yok

Yapı Denetim Sektöründe çalışan biz firmaların , daha hızlı ve eksiksiz hizmet verebilmesi için hazırlamış oldukları "YADES" programıyla; gerek ofis düzeninde gerekse şantiye denetlemelerinde ki çalışmalarımızda, kurumsal yapımızın oluşumunda firmamıza verdiği destek ve katkılarından dolayı "YADES AİLESİNE" teşekkürlerimizi sunarız.

Sizi seviyoruz, saygılarımızla...

SKALA Yapı Denetim

İşlerim daha pratik hale geldiği için

Skala Yapı Denetim Kuruluşu olarak 2012 yılından itibaren İzmir ili ve ilçelerinde konusunda
uzman-yetkin mühendislerle yapı denetim hizmeti vermekteyiz.Çok geniş yelpazede hizmet vermekte olan bir şirket olarak denetimizde olan inşaatların ölçülendirilmesi ve kontrol altına alınması büyük önem arz etmektedir.Yaklaşık 7 aydır entegrasyon ve gelişime açık yapısı ile “ YADES Yapı Denetim Sitemi “ kullanmaktayız. Bütün verileri tek yerden görme ve kontrol etme şansını yakalayabildiğimiz program,geniş raporlama seçenekleri ile analiz yapmamızı kolaylaştırmıştır. Yapı denetim konusunda YADES programı ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır.

ESER KETENCİ

Firma Sahibi , TEKNİKYAPI
Yapı Denetim

Evden yada dışarıdan cep telefonu aracılığıyla
ulaşım sağlayabildiğimiz için

Luvian yazılım'ı 30.01.2015 tarihinde Teknik Yapı Denetim firmamızda, 21.01.2017 tarihinden itibaren Zirve Ankara Yapı Denetim’de kullanmaktayız.Yaptığımız iş sebebiyle bize her anlamda bütün kolaylıkları sağlayan bir yazılım programı olduğunu düşünüyoruz. Yibf leri bakanlık sisteminden almaktansa Luvian ‘ın bize sağlamış olduğu Yades programından almak kesinlikle büyük bir kolaylık sağlamaktadır.Bizler yapı denetimler için gerekli olan tutanaklar dilekçeler,evrak bazında akla gelecek herşeyi programın içinde kolayca bulabilmekteyiz. Bakanlığa internet erişimi sağlayamadığımız zamanlarda istediğimiz ada parselle ilgili verilere rahatlıkla ulaşabiliyoruz .Evden yada dışarıdan cep telefonu aracılığıyla ulaşım sağlayabiliyoruz. Belediyeler için ayrı ayrı farklı formatlarda bulunan tutanakları kolayca düzenleyebiliyoruz. Yukarıda belirtilen firmalarımıza ayrı olarak muhasebe programı alıp kullanmaktayız.Firmamıza ait parasal anlamda bütün giriş çıkışların kolayca yapıldığı bir program olup çok memnun olduğumuzu belirtir teşekkür ederiz.